Amerika

Business travel
Lokalita: Amerika
Počet osob: 56
Rok: Léto 2019

Amerika již dávno neplatí za divoký západ, ačkoliv právě atmosféra divokého západu, prašné pouště a v horku se vlnící Route 66 je pro mnohé návštěvníky lákadlem. Americký trip pro jednoho z našich klientů příjemně skloubil pracovní povinnosti se zážitky, které jsou typické pro slunný jihovýchod Spojených států.

Dle hesla „po práci legraci“ začal trip pracovní částí, což znamenalo účast a support na velké mezinárodní konferenci. Po skončení povinností začala část, na kterou se celý dvacetičlenný tým skutečně těšil.

Rozděleni do dvou skupin, podle toho, jestli preferují 2 nebo 4 rychlá kola, se účastníci vydali na cestu po slunné Floridě.

Příznivci kožených bund, řídítek a nízkého posedu si v Orlandu, hlavním městě okresu Orange County, vypůjčili stroje legendární motorkářské značky Harley-Davidson a s českým průvodcem se vydali na cestu na jih. Ovívaní poryvy větru z Mexického zálivu čekala na účastníky cesta pobřežím Floridy, na které nechyběla zastávka v legendárním Everglades. Národní park známý svými mokřady a životem specifické fauny i flóry (zejména aligátoři, krokodýli, pumy a kapustňáci) poznali účastníci tripu z paluby vznášedla.

Zpět v sedle Harleyů pokračoval trip jihem Floridy až na nejjižnější bod Spojených států amerických, kterým je na úrovni Bahamských ostrovů ležící Key West.

Fanoušci volantu a amerických vozů si na cestu Miami – Orlando vypůjčili legendární automobily Ford Mustang a během cesty stihli např. navštívit Kennedyho vesmírné středisko na Mysu Canaveral, potápět se u Floridského pobřeží a jako VIP hosté prozkoumat zábavní park filmové společnosti Universal Studios Florida.

Jsme rádi, že trip, který bychom si bez dlouhého přemlouvání užili po boku klienta, přinesl nadšené reakce a zážitky, na které účastníci jen tak nezapomenou.

Motivační incentiva – Amerika, Route 66, Harley-Davidson
Nebyly nalezeny žádné výsledky.

Naše další reference

Business travel

Klenot Arábie – Omán

Lokace: Salalah, Omán
Počet osob: 47
Zobrazit více
Business travel

Istrie

Lokace: Istrie
Počet osob: 15
Zobrazit více
Business travel

Amsterdam

Lokace: Amsterdam
Počet osob: 45
Zobrazit více
Business travel

Slunná Andalusie

Lokace: Andalusie
Počet osob: 12
Zobrazit více