Concierge

Jsme klíč k vašim službám

down


Odpověď na všechna vaše přání

Jsme váš osobní i cestovní asistent, který reflektuje vaše potřeby, využívá své profesionální dovednosti a disponuje širokým portfoliem kontaktů na úrovni business class. Tým concierge je díky více než 25 letům zkušeností ve službách připraven stát se synonymem pro splnění vašich přání.

Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás klíčové. Respektujeme hodnotu vašeho času, proto poskytujeme služby, které vám umožní soustředit se na to, co je pro vás důležité. Vstupte do světa našich concierge služeb a nechte nás usnadnit váš každodenní život.

Mise


Poskytnout nadstandardní servis 24/7, být vždy o krok napřed a zajistit vám pocit výjimečnosti.

Vize


Chceme se stát službou pro váš komfortní životní styl.

Hodnoty


Osobní přístup, diskrétnost, kvalita, originalita a tradice.


Portfolio

Group 601

Privátní cestování

Specializujeme se na design soukromých cest a hledáme to nejlepší exkluzivně pro vás. Máme tipy na nezapomenutelné zážitky i dechberoucí místa po celém světě. Spolupracujeme s nejlepšími hotely a dodavateli, abychom pro vás zajistili nejvyšší možnou kvalitu služeb. Vaši cestu zorganizujeme za vás od A do Z a po celou dobu vám poskytneme podporu a asistenci.

Private jet

Posuňte vaše cesty o level výše. Opravdové ztělesnění luxusního cestování a maximální komfort již na cestě do finální destinace. Představte si absolutní svobodu cestování, úsporu času, personalizované itineráře, bezkonkurenční servis a komfort. Rádi vám zajistíme privátní letadlo jak na služební cestu, tak na vaší dovolenou.

Group 601
Image-tohle

Ticketing

Díky dlouholetému působení a pevným vazbám mezi partnery dokážeme překračovat hranice a plnit i ty nejnáročnější požadavky. Bez ohledu na to, zda máte zájem poslechnout si svého oblíbeného interpreta nebo sledovat zápas legendárních sportovních klubů, zajistíme pro vás vstupenky, které jsou již nedostupné.

Gourmet zážitky

Zveme vás na místa, o kterých si vypráví gastronomičtí templáři. Vařit vám budou mistři oboru ze všech koutů světa. Zajistíme pro vás kulinářskou podívanou, a to i klidně u vás doma. Na vašich cestách okusíte gurmánské fúze v nejlepších michelinských restauracích a vyzkoušíte nevšední kombinace chutí nápojů v proslulých barech.

Image-tohle

Luxury cars

Luxury-cars

Váš vysněný vůz zajistíme, zaparkujeme a dodáme mu potřebný servis a péči.

Soukromé vily

life-style

Prožijte svou vysněnou dovolenou v dokonalém luxusu a absolutním soukromí privátních vil. Nemusíte se o nic starat, zajistíme vám vše od šéfkuchaře až po pokojskou.

Lifestyle & Wealth
management

wealth managment

Rádi vám představíme odborníky ze světa financí, realit či právních služeb, za kterými stojí mezinárodní značky s vysokým goodwill.

Privátní
event servis

Luxury-cars

Jsme profesionálové: vymyslíme, zajistíme, zrealizujeme vaši rodinnou i soukromou oslavu u vás i na zadané lokalitě.

Majordomus

Luxury-cars

Nechte nás dělat to, co vám dá čas dělat domov domovem. Postaráme se o to, aby váš dům byl v době vaší nepřítomnosti v bezpečí a připraven v komfortu na váš návrat.

Hospitality
management

Luxury-cars

Díky bohatým zkušenostem na eventovém poli jsme připraveni zorganizovat firemní i kulturní eventy na nejvyšší úrovni s nabídkou mimořádných prostorů i skvělých hostů.

Prožijte s námi svůj cestovatelský sen

Poptejte nezávazně svou ideální cestu ještě dnes. Vaši představu přeměníme ve skutečnost a vybereme pro vás ta nejzajímavější místa a zážitky. Sledujeme za vás nejnovější trendy ze světa, které vaši cestu udělají nezapomenutelnou.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE