Keňa


Keňa na východním pobřeží Afriky je domovem a ikonickým srdcem safari. Vydejte se na luxusní dovolenou v Keni a poznejte obrovská stáda pakoňů a "velkou pětku" v Maasai Mara na jihu Keni, přírodní zázrak Velké příkopové propadliny s jezery pokrytými plameňáky, dramatickou krajinu a fascinující kulturu Laikipie a Samburu a krásy tropického pobřeží. Cestujete s dětmi? Okouzlete své ratolesti a nechte je ožít kouzlem Lvího krále na rodinném safari.

Hotely

zeme-stat

Bateleur Camp


Klasický a elegantní kemp Bateleur se nachází uprostřed lesů na úpatí malebného srázu Oloololo v ikonické keňské národní rezervaci Masai Mara. Zde, uprostřed ohromující celoroční koncentrace zvířat v rezervaci mohou hosté zažít nepřekonatelný zážitek z divoké přírody.

Caiman eco refuge

Angama Mara


Angama Mara je pozoruhodná safari lodge s výhledem na keňskou rezervaci Maasai Mara, která je mnohými považována za nejkrásnější rezervaci na kontinentu, a nachází se vysoko nad údolím Velké příkopové propadliny v Africe.

zeme-stat

Giraffe Manor


Unikátní butikový hotel, díky stádu žiraf Rothchildových, kteří zde žijí. Vychutnejte si blízký kontakt s těmito zvířaty a zároveň si užívejte pohodlí nádherného zámečku z 30. let minulého století. 

Zážitky

zeme-stat

Let horkovzdušným balónem


Vychutnejte si impozantní výhled na rozlehlou Maasai Maru, při tomto báječném dobrodružství spatříte nespočet divokých zvířat. Od majestátních lvů až po krotké antilopy, vše bude možné pozorovat z výšky horkovzdušného balónu, což poskytuje nezapomenutelný zážitek pro každého milovníka safari.

zeme-stat

Romantická večeře pod hvězdami 


V Bateleur CAmp se kromě výborného jídla s atmosférou svítících hvězd na obloze můžete v noci zaposlouchat do zvuků buše. Tato kombinace chutí, vůní a zvuků vytváří intimní a nezapomenutelný okamžik pro všechny, kteří si přejí sdílet romantiku pod otevřeným africkým nebem.

zeme-stat

Safari


Keňa, domov několika slavných národních parků a rezervací, včetně Maasai Mara, Amboseli National Park a Tsavo East a West National Parks, se pyšní velkým přírodním bohatstvím. Každý okamžik strávený na safari v Keni otevírá nový pohled na život v divočině, poskytuje neopakovatelné zážitky a zanechává vzpomínky na krásu a divokost Afriky.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE