Maroko


Maroko, které se nachází v severní Africe, je rozmanitá a fascinující země, v níž se mísí pestrá směsice africké, arabské a evropské kultury. V Maroku vás přivítá nesčetné množství barev a koření, křivolaké uličky městských medín jsou pastvou pro smysly a jedinečná směsice kultur je skutečně pohlcující. Nasávejte pulzující atmosféru v labyrintu marrákešských tržnic, obdivujte úchvatné a dramatické scenérie pohoří Atlas nebo se vydejte na západ k pobřeží Atlantiku za nádhernými písečnými plážemi a vzrušujícími vodními sporty. Chcete-li zažít skutečně luxusní dovolenou v Maroku, vydejte se do pouště na jihu země a poznejte berberský způsob života, prozkoumejte Saharu a pak spěte pod hvězdami v luxusním stanovém táboře.

Hotely

zeme-stat

Mandarin Oriental Marrakech


Luxusní resort rozprostírající se jako pouštní oáza s palmami a třpytivými bazény mezi rudým městěm a vznešenými horami dechberoucího Maroka.

Caiman eco refuge

Kalyptus Luxury Camp


Absolutní komfort a přepych uprostřed pouště Agafay inspirovaný berberskou kulurou a tradicí s úžasnými výhledy na pohoří Atlas. Prožijte nezapomenutelný pobyt v tomto luxusním táboře, který spojuje pohodlí a dobrodružství v jedno.

zeme-stat

La Mamounia


Od prvního momentu kdy vkročíte do tohoto majestáního orientálního paláce budete obklopeni vábivou vůni datlů, okouzleni harmonií prostředí a uhranuti krásou a precizností řemeslného umění promítající se v každém detailu. 

Zážitky

zeme-stat

Buggy v poušti


Zažijte nespoutanou adrenalinovou jízdu po poušti v buggynách. Ponořte se do adrenalínového zážitku plného rychlosti a dobrodružství, kdy budete prozkoumávat rozlehlé duny a malebná údolí. 

zeme-stat

Medina očima místního


Ponořte se do starodávné části města Mediny a probádejte spletité uličky v arabských soukách. Zaposlouchejte se do strhujících příběhů o místní kultuře, historii a životě Maročanů.

zeme-stat

Chefchaouen


Jedno z nejkrásnějších měst zvané Modrá perla Maroka plné tradiční architektury v netradiční barvě postavené vysoko v pohoří Ríf.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE