Namibie


Namibie, krajina rozlehlých pouští, úchvatných hor a malebných savan, ležící na jihozápadě Afriky, láká dobrodruhy, přírodovědce, ale i romantiky. Vydejte se na vrchol rezavě červené písečné duny v Sossusvlei, pozorujte divokou zvěř u vodních nádrží v Etoshe, prozkoumejte vyprahlé pláně a skalnaté hory Damaralandu nebo sledujte mohutné vlny Atlantiku na pobřeží Skeleton Coast, kde se poušť střetává s oceánem. Okořeňte vaši cestu zážitky, které rozbijí všednost vašeho života a zanechají vás v naprostém úžasu. Místní průvodci vám rozmanité zajímavosti Namibie přiblíží tak, jak si to ani nedokážete představit.

Hotely

zeme-stat

Marula Park


Exkluzivní ubytování uprostřed vzrušující přírody divoké Namibie. Lodge se nachází uprostřed národního parku a je ideální destinací pro milovníky luxusu a dobrodružství. S nádhernými panoramatickými výhledy na savany a prvotřídním servisem vás Marula Park okouzlí svou jedinečnou atmosférou a exotickým šarmem.

Caiman eco refuge

Onguma Camp Kala


Mimořádná lodge na kraji NP Etosha, jedná se o nejluxusnější ubytování v areálu Camp Kala. Blízkost vodní nádrže zaručuje, že si užijete safari aniž byste museli opustit lodge. Ochutnejte regionální speciality, relaxujte u bazénu obklopeného divokou přírodou a nechte se unést dobrodružstvím našich safari.

zeme-stat

andBeyond Sossusvlei Desert Lodge


Oddechněte si od všedního života v krásné Sossusvlei lodge. Uprostřed oceánu dun, skalnatých výběžků a štěrkových plání panuje naprostý klid, což z této oblasti činí jednu z nejpodmanivějších afrických krajin. 

Zážitky

zeme-stat

Safari v Etosha National Park


Nezapomenutelné setkání s bohatou biodiverzitou africké divočiny. Etosha, jedno z největších chráněných území na světě, je domovem široké škály fascinujících zvířecích druhů, včetně impozantních slonů, lvů, ohrožených nosorožců a elegantních gazel.

zeme-stat

Prozkoumání pouště Namibie


Navštivte nejstarší poušť na světě, kde se nachází písečné duny Sossusvlei. Vystoupejte na nejvyšší z nich, známou jako Big Daddy, cesta na vrchol může být náročná, ale pohled na rozlehlou poušť a její okolí stojí za každý krok.

zeme-stat

Vstup do soutěsky Fish River Canyon


Jedná se o jednu z nejhlubších soutěsek na světě, zároveň o největší kaňon Afriky. Ponořte se do hlubin a prozkoumejte dramatické skalní útvary nebo se projděte po okraji a obdivujte panoramatické výhledy.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE