Rwanda


Rwandu si okamžitě spojíte s úžasnými horskými gorilami a dramatickými výhledy na hory. Bohatá biologická rozmanitost v národním parku Volcanoes a v lese Nyungwe spolu s okouzlujícími lidmi činí z dovolené ve Rwandě zážitek, na který nikdy nezapomenete. Prozkoumejte čajové plantáže, odpočiňte si na břehu jezera Kivu nebo pokračujte v safari v národním parku Akagera. Rwanda je zkrátka skvělým místem pro cestovatele, kteří milují přírodu.

Hotely

zeme-stat

Bisate Lodge


Nejexkluzivnější ubytování v celé Rwandě postavené ve stylu rwandských královských paláců. Díky své poloze u NP Volcanoes je nejlepším starotvním bodem pro trek za gorilami horskými.

Caiman eco refuge

One&Only Nyungwe House


Užijte si výjimečný pobyt v jednom z nejluxusnějších resortů ve Rwandě a objevte ráj divoké džungle. Nachází se u národního parku Nyungwe, proto je skvělým výchozím bodem pro trek za šimpanzy.

zeme-stat

Magashi Camp


Dokonalé útočiště uprostřed divočiny, které nabízí dokonalou kombinaci komfortu a skvělého servisu. Okolní savana je domovem pro mnoho druhů chráněných zvířat, včetně "velké pětky".

Zážitky

zeme-stat

Trekking za gorilami 


Každá chvíle v NP Volcanoes strávená s gorilí rodinou je jedinečná, ať už se jedná o sledování, jak spolu gorily vzájemně komunikují, nebo pozorování, jak pečují o svá mláďata. Ocitnete se ve světě, kde lidská a gorilí interakce spojují hranice přírody a prohlubují porozumění těchto ohrožených živočichů.

zeme-stat

Město Kigali 


Návštěva památníku genocidy představuje mimořádně silný zážitek, který nejenom hluboce pohne vašimi emocemi, ale zároveň probudí respekt k místním obyvatelům a poskytne hlubší vhled do historie, kterou se Rwanda stala.

zeme-stat

Hroši v NP Akagera


S rozmanitým terénem, od nádherných savan až po malebná jezera, nabízí Akagera fascinující pohled do rwandské krajiny. Během safari můžete spatřit stáda hrochů, krokodýli, majestátní lví smečky, antilopy a pestrou škálu ptáků.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE