Seychelly


Seychely se skládají z idylického souostroví více než 100 ostrovů v Indickém oceánu a jsou nedotčeným tropickým rájem, kde se nádherné palmové pláže s bílým pískem střetávají s oceánem plným ryb a želv. Samozřejmostí jsou ty nejexkluzivnější hotely a resorty, které najdete na odlehlých soukromých ostrovech. Svůj čas můžete rozdělit mezi objevování oslnivých korálových útesů, seznamování se s místními želvami a dalšími přátelskými mořskými živočichy, popíjení čerstvě spadlých kokosových ořechů a ochutnávání tradiční kreolské kuchyně, kde je vždy na pořadu dne kari s mořskými plody.

Hotely

zeme-stat

Six Senses Zil Pasyon


Objevte ekologický klenot Seychel a soukromý ostrov Six Senses Zil Pasyon. Prožijte nezapomenutelný pobyt v tomto luxusním resortu, který se tyčí nad azurovými vodami Indického oceánu. Pláže lemované korály a mohutné žulové skály vytvářejí v tomto ráji věčného léta atmosféru dramatičnosti a krásy.

Caiman eco refuge

Mango House Seychelles


Luxusní seychelský resort na jihu ostrova Mahé s elegantními pokoji, apartmá a vilami. Odpočiňte si ve wellness spa s výhledem na moře. Ochutnejte regionální speciality, relaxujte na soukromé terase se výhledem na oceán a nechte se unést dobrodružstvím vodních sportů.

zeme-stat

Anantara Maia Seychelles Villas


Dopřejte si ozdravný luxus v soukromých vilách a zažijte jemný bílý písek, tyrkysovou lagunu, nádhernou tropickou přírodu a exotickou faunu. Resort Maia je více než únikem do tropického ráje.

Zážitky

zeme-stat

Safari na útesu


Prozkoumejte zázraky Národního mořského parku sv. Anny. Užijte si pozorování tropických ryb a dalších živočichů, kteří žijí na korálovém útesu. Cestou na ostrov Moyenne se setkáte s obřími želvám. Na ostrově můžete navštívit staré ruiny a pirátské hroby, nebo si užít relax na soukromé pláži.

zeme-stat

Prohlídka ostrova Mahé


Prozkoumejte nejrušnější seychelský ostrov. Od jednoho pobřeží až k druhému, přes v hlavní město Victoria, kde můžete navštívit tržiště, přes horské průsmyky, krásnou krajinou podél čajových plantáží až k Mission lodge, krásné vyhlídce s historickými ruinami starobylého města.

zeme-stat

Projížďka na kole 


Zažijte klidnou atmosféru ostrova La Digue. Z malebného přístavu se vydejte na nenáročnou projížďku na kole přes vesnici La Passe až k historickému sídlu L'Union, kde se nachází tradiční kreolský dům s mlýnem, spolu se starou loděnicí nabízejí jedinečný pohled do rané historie Seychel.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE