Tanzánie


Tanzanie na východním pobřeží Afriky nabízí nepřeberné množství aktivit k blízkému prozkoumávání místní divoké zvěře. Popusťte uzdu své fantazii a nechte se unášet neomezenými zážitky Tanzanie. Od pozorování velké migrace pakoňů, kdy cítíte a slyšíte hřmění země od statisíců kopyt napříč Serengeti, až po dny líného odpočinku na nedotčených bílých plážích Zanzibaru a okolních ostrovů. Tanzanie je zároveň domovem nejvyšší hory kontinentu, Kilimandžára. Zdolání této monumentální hory je jednou z nejvděčnějších výzev na světě.

Hotely

zeme-stat

Singita Sabora Tented Camp


Ideální destinace pro cestovatele toužící po africkém safari a zároveň po tom být obklopen bezkonkurenčním komfortem.

Caiman eco refuge

Ang'ata Ngorongoro Camp


Kemp se nachází na samé hranici kráteru Ngorongoro a nabízí služby na skvělé úrovni.

zeme-stat

The Neela Boutique Hotel


Nový butikový hotel uprostřed Stone Town se nachází v pečlivě zrekontruované historické budově a propojuje se v něm bohaté kulturní dědictví a současný design.

Zážitky

zeme-stat

Safari


Tanzánie přitahuje cestovatele tou pravou podstatou africké divočiny. Je to jedna z mála zemí, kde můžete pozorovat zvířata tzv. "velké pětky" v jejich přirozeném prostředí. Spojení se silou a krásou africké přírody lze dosáhnout při putování tanzánskými národními parky a rezervacemi.

zeme-stat

Výstup na horu Kilimandžáro


Kilimandžáro je se svou ledovcovou špičkou symbolem Afriky a vystoupit na jeho vrchol je opravdové dobrodružství.

zeme-stat

Kávové plantáže na úpatí hory Kilimandžáro


Dozvíte se zajímavé informace o tom, jak se pěstuje káva a sami si ji na závěr z místních zdrojů připravíte a ochutnáte.

GREAT THINGS ARE COMING

English website is launching soon!

instagram

CLOSE